wtorek, 13 stycznia 2015

Anastasia Beverly Hills Dipbrow pomade- recenzja, swatche

Coraz szumniej w sieci ostatnimi czasy o produktach firmy Anastasia Beverly Hills.

Długo przyglądałam się paletom, pomadkom i innym produktom na blogach zagranicznych wizażystów. Stwierdziłam że muszę wypróbować coś tej firmy, gdyż prawie wszystkie produkty są polecane. Padło na produkty do brwi.Na moje nieszczęście nikt w Polsce nie dystrybuuje ABH. Można ją zamówić na stronie Cult Beauty z UK która wysyła do PL, jednak przesyłka jest równa kosztowi jednego opakowania..Na szczęście przed świętami odwiedziła nas Ania, mieszkająca w UK i dzięki jej uprzejmości (dziękuję!:)) mogłam w krótkim czasie wypróbować produkt Dipbrow pomade.Co pisze producent?

Waterprof brow color ideal for sculpting, defining, and carving perfectly precise brows that won't fade. Smudge free creamy formula glides on skin and adheres to hair. Must - have for oily skin and humid climates. Tighten cap to prevent drying.

Pojemność 4g
Ważność 6 miesięcy od otwarcia
Cena 15Ł


Na użytek własny (i mojego kufra) wybrałam dwa odcienie TAUPE  i  DARK BROWN, które uchodzą za najbardziej uniwersalne.

Konsystencja produktu jest przyjemna, kremowa, łatwo się aplikuje choć i łatwo przesadzić. Pigmentacja jest bardzo mocna. Dipbrow nakładam za pomocą cieniutkiego skośnego pędzelka. Trochę zajmuje dojście do wprawy ale naprawdę warto.

Tym produktem można uzyskać delikatny efekt cieniowania jak i mocniej podkreślić rysunek brwi przy ciemniejszych makijażach.

Według producenta produkt jest wodoodporny i faktycznie tak jest. Po zeswatchowaniu bardzo ciężko było mi domyć plamy z ręki. Opakowanie jest estetyczne, proste, takie jak lubię. Złote litery dodają produktowi ekskluzywności.
Od góry DARK BROWN, TAUPE

Taupe to zdecydowanie mój kolor, Dark Brown dobry będzie dla oób ciemnowłosych
Myślę że jedynymi minusami jest dostępność i data przydatności. Kupując pomadę na własny użytek na pewno nie uda się wam zużyć go do końca przed upływem tego terminu.

Cena moim zdaniem jest adekwatna do jakości :)

1 komentarz:

Dziękuję za każdy pozostawiony komentarz :)